نوشتن یک بیوگرافی خوب تاثیر بسزایی در مخاطب شما میگذارد ، از انجایی که پرشین پروفایل سیستم رزومه و پروفایل آنلاین میباشد اکثر اطلاعات لازم را از شما میگیرد و به بهترین شکل در رزومه و پروفایل شما قرار میدهد ، اما نوشتن بیوگرافی کاره شما میباشد شما بایستی خودتان را در چند سطر توصیف کنید ، در این چند سطر میتوانید از خودتان بگوئید ، مسائل کلی را عنوان کنید تحصیلات ، پیشه ، علاقمندیها و تواناییهایتان را در چند سطر با نثر زیبا بنویسید میتوانید از بخش پروفایل های نمونه بازدید کنید و ایده بگیرید

صفحه پرشین پروفایل شما میتواند صفحه رسمی شما در اینترنت باشد . از آدرس صفحه خودتون میتوانید در کارت ویزیت ، امضا ایمیل هایتان و ... استفاده کنید . همچنین پس از ثبت نام در پرشین پروفایل و تکمیل اطلاعات ، نام شما به سرعت در گوگل ایندکس میشود و پس از جستجوی نام شما در گوگل ، صفحه رسمی پرشین پروفایل شما ظاهر میشود .

پرشین پروفایل سیستمی میباشد که برای متخصصین عزیز طراحی شده است و برای متخصصان کاملا رایگان میباشد . درآمد پرشین پروفایل از آگهی های تجاری کسب میشود و هیچ هزینه ای از کاربران سایت اخد نمیشود و میتوانند از تمام امکانات سیستم رایگان استفاده نمایند.

در واقع یک وبلاگ محلی برای دست نوشت های روزانه و یا مطالب شخصی میباشد ، در حالیکه پرشین پروفایل یک سیستم پروفایل آنلاین میباشد که با دید جامعه مجازی متخصصین و بازار کار طراحی شده است و افراد متخصص میتوانند یک صفحه شخصی و رسمی برای خود ایجاد نمایند و تجارب کاری ، سوابق کاری ، تخصص هایی که کسب نموده اند ، تحصیلات شان رادر آن درج کنند و همچنین میتوانند یک بیوگرافی از خود بنویسند و خود را آنگونه که دوست دارند توصیف کنند و به جامعه متخصصین ایرانی میپیوندند .

از آنجاییکه پرشین پروفایل بصورت تخصصی برای جامعه تحصیلکرده و متخصص طراحی شده است ، لذا با ثبت نام در آن علاوه بر اینکه به جامعه متخصصین میپیوندید ، صاحب یک صفحه رسمی میشوید که میتوانید آنگونه که دوست دارید خود را معرفی نمایید . شما با عضویت در پرشین پروفایل در جریان اخبار حوزه تخصصیتان قرار میگیرید . باید توجه داشته باشید که شرکت ها نیز برای جذب نیروی متخصص به پرشین پروفایل مراجعه میکنند و در صورتیکه شما بخواهید میتوانند رزومه آنلاین شما را دانلود کرده و با شما ارتباط برقرار نمایند . اگر دارای تخصص و یا تحصیلات میباشد بهتر است یک صفحه در پرشین پروفایل برای خود داشته باشید.

بطور تقریبی 2 الی 3 هفته طول میکشد که موتور جستجوی گوگل نام شما را اینکس نماید

تنها کافیست آدرس صفحه خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید البته یک نکته برای اینکار وجود دارد ، اگر اسم صفحه شما در پرشین پروفایل فارسی میباشد بهتر است تا از کوتاه کننده آدرس استفاده کنید که انجام اینکار بسیار ساده است ؛ با مراجعه به سایت goo.gl آدرس صفحه خود را کوتاه کنید و آنرا در فیس بوک به اشتراک بگذارید

شما هم پروفایل خود را بسازید

  • صفحه شخصی رسمی خود را بسازید
  • به جمع متخصصین ایران بپیوندید
  • در جریان اخبار بازار کار باشید
  • و بسیاری امکانات جالب دیگر ...
ایجاد پروفایل
Real Time Analytics