پروفایل آنلاین چیست و چرا به آن نیاز داریم ؟

با توجه به رشد روز افزون اینترنت ، این نیاز بوجود آمده است که هر فردی بایستی در دنیای مجازی جایگاهی برای خود داشته باشد ، میدانیم که امروزه بسیاری از سوالات و نیازهایمان را در موتور های جستجو ، پویش میکنیم و چه بسا دوست و یا همکاری نام شما را در موتور جستجو سرچ نماید و به نتیجه مطلوبی نرسد . بنابر این اکنون زمان آن رسیده است که آنگونه که دوست دارید ، خود را در دنیای وب معرفی کنید ، صفحه ای رسمی با نام خود داشته باشید و بتوانید از آن به عنوان پروفایل آنلاین خود استفاده نمایید .

شما در پروفایل آنلاین میتوانید خود را توصیف کنید ، تجارب کاری و تخصص هایی که کسب نموده اید را بنویسید ، میتوانید اطلاعات تماس خود نظیر : ایمیل ، شماره تلفن و ... را درج نمایید .

پروفایل آنلاین شما باید به گونه ای باشد که افرادی که صفحه پروفایل شما را مشاهده میکنند بتوانند به صورت آنلاین برای شما پیغام ارسال نمایند .

در واقع شما با داشتن پروفایل آنلاین ، صاحب یک صفحه رسمی شخصی شده اید که تمام اطلاعات آن توسط شما نوشته شده است و میتوانید از آدرس صفحه خود در کارت ویزیت خودتان ، امضای ایمیلتان و ... استفاده نمایید .

هم اکنون پروفایل آنلاین خود را با پرشین پروفایل بسازید!
اشتراک گذاری در پلاس اگر به نظر شما مطلب فوق آموزنده و مناسب است ، آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید

نویسنده : Navid Gharapanjeh

تعداد نظرات : 4
محمد توکلی 2 / 11 / 1392 ساعت 53 : 21

با سلام خوشحالم برای اولین بار در ایران شاهد معرفی و ارائه امکانات ایجاد پروفایل آن لاین که نیاز ضروری و پایه برای معرفی تجارب، پژوهشها و تخصص های فردی و گروهی به علاقمندان در دنیای مجازی و غیر مجازیست بودم. امیدوارم با استقبال کاربران به نتیجه قابل قبولی دست یابید

افشین نخلی 4 / 6 / 1393 ساعت 20 : 11

با عرض احترام و تحیت ساماندهی متخصصین و انسان های دارای علم و مهارت در این چارچوب گامی بسیار ارتقاء دهنده و اثر بخش است. بی تردید امید توفیق و و اسقبال از سوی فرهیختگان را دارم. بهروز باشید.

مهدوی 18 / 9 / 1393 ساعت 40 : 17

با تشکر از سایت مفیدتان .لطفا مطالب سایت را گسترش دهید

محمد منصوری 29 / 9 / 1393 ساعت 25 : 14

با سلام ،کار جالب وحرفه ای انجام شده در جهت کاربردی کردن علم روز تحصیلکردها،متشکرم

شما هم پروفایل خود را بسازید

  • صفحه شخصی رسمی خود را بسازید
  • به جمع متخصصین ایران بپیوندید
  • در جریان اخبار بازار کار باشید
  • و بسیاری امکانات جالب دیگر ...
ایجاد پروفایل
Real Time Analytics